Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişiden karşılık görememek ne kadar acı bir durumdur. Veya ayrılmak yahut istediğiniz muhabbet ve sevgiyi hissedememek. Malesef  bir çok durumda olduğu gibi böyle şeylerde insanoğlu başına her türlüsü gelebilmekte. Bazen istediklerimiz olmaz. Böyle durumlarda çoğu insan muhabbet ve aşk büyüleri gibi konular için destek almak ister. Ancak büyü den daha güçlü dua yöntemleri ve bir çok dualı tılsımlar da vardır. Bu terkiplerin çoğu denenmiş ve çoğunlukta sonuç alınmıştır. Özetlemek gerekirse şahmeran duasının ne kadar etkili olduğundan bahsedeceğim.

Şahmeran Duası

Mitolojik bir ikon olan şahmeran geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Şahmeran duası farklı amaçlar için uygulanabilir. Bu duanın gücü çok büyüktür ve amacınız ne ise kısa zaman içerisinde bu isteğinize kavuşmanızı sağlar. Genelde kazancın artması ve bereketlenmesi, sevdiği insana kavuşabilmek gibi iyi niyetler için edilen bir duadır. Bu şahmeran duası 24 saat içerisinde kişi üzerinde etkisini gösterir. Kısa süre içerisinde etkili olması ile insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Kişi sevdiği insan ile muhabbetinin artmasını istiyor ise bu şahmeran duasını edebilir. 24 saat içerisinde sevdiğiniz insan sizi arayacak ya da yanınıza gelecektir. Zamanla sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Bu dua bereket için uygulandığında ise kişinin kazancında bir artış olur ve artık kişi çok daha bereketli kazançlar elde edecektir.

 

Şahmeran Duası Nasıl Okunur

Bu duayı etmeden önce kişi abdest almalı ve kimsenin olmadığı sessiz, dikkatinin dağılmayacağı bir odaya girmelidir. Odanın karanlık olması gerekmektedir. Kişi şahmeran duasını ne için edecek ise ilk olarak bu amacını dile getirmelidir ve daha sonra duayı etmeye başlamalıdır. Dua edildikten sonra 24 saat içerisinde duanın etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Bu şekilde dua etkisini gösterdiğinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Şahmeran duası mucizevi etkileri olan bir büyüdür. Bu büyü ile istediğiniz ne ise amacınıza ulaşacaksınızdır.

Şahmeran Duası Tehlikeli mi?

Dualar büyükler gibi tehlikelere sahip değildir. Duaların yapımı sırasında şeytani varlıklar çok nadir kullanılmaktadır. Şahmeran duası güçlü ve etkili bir duadır fakat kişi üzerinde herhangi bir olumsuzluk bırakmaz. Sadece duanın tesir süresi bittiğinde sevdiğiniz kişi artık yanınızda durmak istemeyecek ya da kazancınız artık eskisi kadar bereketli olmayacaktır. Bu yüzden sık sık şahmeran duası okuyabilirsiniz. Duanın daha uzun süreli olarak etkisini görmek için gün içerisinde ya da yatmadan önce bu duayı her gün tekrar edebilirsiniz. Şahmeran duası sık sık tekrar edildiğinde çok daha etkili bir hale gelecektir. Bu dua bir gecede kişinin size aşık olmasını sağladığı için gücü çok eski kavimlere dayanır. Bu duadan daha etkili bir aşk duası yoktur.

One Comment on “Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?”

  1. Evde ne sohbet ne muhabbet ne bir sicaklik kalmisti monoton bir hayat esimle kavga etmiyorduk ama soguk davraniyordu bana uzulmekten baska bir sey yapmiyordum bende sonra bir yakinim orhan hocayi onerdi korktum ya daha koru olursa diye oda merak etme hoca bu konuda gerçekten iyi bor hoca dedi temasa geçtim sesi güven verdi bana 15 gün sonra elinde çiçekle geldi önce şaşırdım sonra ki akşam yemeğe çıkardı bu arada ilgi alaka yeniden aşk başladı ?? çok mutluyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir